GARANTİ - İADE ŞARTLARI


Sanal mağazamızdan satmış olduğumuz ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında bulunmaktadır. Onarım, değişim işlemleri ürünlerimize garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünün garanti kapsamından yararlanmak için, ürünün faturasını ve garanti belgesini saklamak durumundasınız. Ürününüzün onarımı veya değişimini sağlamak için, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
Satmış olduğumuz bazı ürünlerin tedarikçileri garanti kapsamına girecek ürünün kargosunu kabul etmemekte, doğrudan ürünü sizden kendileri aldırabilmektedir. Böyle bir hizmetleri olup olmadığını sorgulamanızı tavsiye ederiz.
 
İADE HAKKI
 
Sanal mağazamızdan gerçekleştireceğiniz satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği" ne tabi satışlardır ve bu kanun ve yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.
 
Satın almış olduğunuz ürünlü/ürünleri iade etmek istiyorsanız ürünlerin sahip olması gereken nitelikler ve izlenecek adımlar aşağıda anlatılmıştır;
 
İade sürecinin başlaması için, kurumsal web sitemiz üzerinden [email protected] adresine mail göndermek suretiyle başvuru yapmanız gerekmektedir. Telefonla gerçekleşen konuşmaların bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.
Ürünün iadesi yapılması için 15 gün süresinin geçilmemesi gerekmektedir. Bu hak ürün teslimatını takiben başlar ve müşterilerimiz 15 gün geçmeden satın aldıkları ürünleri sebepsiz iade etme hakkına sahiplerdir. Satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, yırtılmadan ve ürün kullanılmadan teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünün kullanıldığı durumlarda iade durumu kesinlikle söz konusu değildir.
 
Ürün paketleri üzerinde bulunan üretici veya ithalatçı firmaya ait bilgiler zarar görmüş, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılmış olması durumlarında iade talepleri kabul edilememektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR