Begovil Cafe Sandalyesi
Begovil Cafe Sandalyesi

Begovil Cafe Sandalyesi

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

Begovil cafe sandalye serisi rahat oturumu ve cilalı ahşap ayak tasarımı ile mekanınızda estetik bir görünüm sağlar. Farklı renk seçenekleriyle de dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz.

Farklı, estetik ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Begovil cafe sandalyeleri, cafe dekorasyonunda bir araya getirdiğiniz tüm modüllerle uyum sağlayacak farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Dilediğiniz renkte üretimi yapılan bu özel seri modern tasarımı ile cafe, otel ve restoranlarınıza sıcacık bir hava kazandıracaktır. Özel geliştirilmiş ahşap gövdesi içine yerleştirilmiş monoblok oturum alanı kullancısına rahat ve konforlu bir deneyim sunar. 

 

Otel restoran ve cafe, restoran ve cafe gibi alanlarda değerlendirebileceğiniz cafe sandalyesi modelleri ile dekorasyon çalışmalarınıza uygun kombinlere sahip olabilirsiniz. Gürgen ağacından üretilmiş özel kasası ve özel formdaki ayakları ile mükemmel uyumu yansıtan Begovil serisi kaliteli işçiliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz özel bir seridir. 

** Otel mobilyaları kategorisinde yer alan yan ürünler için proje bazlı fiyat verilmektedir. Lütfen fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.