Brian Otel Lobi Koltukları
Brian Otel Lobi Koltukları
Brian Otel Lobi Koltukları
Brian Otel Lobi Koltukları

Brian Otel Lobi Koltukları

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

Brian otel lobi koltuğu geleneksel görünümün modern tasarım çizgileriyle buluştuğu özel bir seridir. Ortak bekleme alanları, bekleme salonları ve lobi bölümlerinde konforlu aynı zamanda keyifli oturma alanları düzenleyebilirsiniz.

Geleneksel görünümün bugünün tasarım çizgisi moda algısıyla tamamlandığı Brian serisi estetik görünümüyle dikkat çeken bir ürün. Doğal ahşabın muhteşem formuyla tasarlanan bekleme koltuğu çerçevesi otel bekleme alanlarınız için farklı bir görünüm sağlayacaktır. Sade ve rahat tasarımı keyifli dinlenme alanları oluştururken, geleneksel görünümü alanda yer alan tüm parçalarla muhteşem uyumuda sağlayacaktır. 

Brian otel lobi koltukları masif meşe koltuk çerçevesi ve dik hatlı döşeme tarzı ile sıcacık bir görünüm sağlar. Farklı renk ve döşeme seçenekleri de olan Brian serisine dilediğiniz renklerde sahip olabilirsiniz. 

** Otel mobilyaları kategorisinde yer alan yan ürünler için proje bazlı fiyat verilmektedir. Lütfen fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.