Armada İkili Ofis Kanepesi
Armada İkili Ofis Kanepesi

Armada İkili Ofis Kanepesi

Price : $766.36  + VAT
Vat included : $827.66

Sade ve yalın çizgilerin, özel dokuma kumaşların mükemmel uyumuyla tasarlanmış, zamansız tasarımı ile her dönemin çizgilerini yansıtan Armada ofis kanepeleri oturma alanlarınızı bambaşka bir görünüme kavuşturacaktır. Yoğun ve yorucu çalışma zamanlarında, konforlu mola alanları oluşturabileceğiniz Armada ofis kanepe takımı farklı renk ve ölçülerde de üretilmektedir. 

Armada ofis kanepe takımı; bekleme alanları, yönetim alanları ve ortak alanların tümünde kullanabileceğiniz rahat ve konforlu alanlar dizayn etmeyi hedefleyen yeni ve işlevsel tasarımlardan biridir. Yalın çizgilerle tasarlanmış olan Armada serisi çalışma mekanı içerisinde kendisini çok hissettirmeden kullanıcı odaklı dinlenme alanları dizayne derek işlevsel bir ürün olarak kendisini gösterir. 

Zamansız tasarımı ile her dönemin kullanılabilir tasarımlarından biri olmaya aday Armada serisi etrafında ki diğer tüm aksesuarlarla kolayca uyum sağlamasıyla her alanda değerlendirilebilir bir yapı ortaya koymaktadır. Kaliteli  ve ergonomik yapısı uzun yıllar kullanılabilir bir ürün ortaya çıkartmıştır.

Similar Items