Karem Etajerli Çalışma Masası

Karem Etajerli Çalışma Masası

Price : $336.48  + VAT
Vat included : $363.40

Karem ofis çalışma masası üretken ve modern ofis tasarımlarına sahip olmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Özel tasarım masa ayakları ve ahşap desenli masa tablası ile sade formu kullanıcı odaklı bir çalışma alanı oluşturmaktadır. 

Karem ofis çalışma masası serisi kalabalık ofislerde yada ekip çalışmalarının yoğun olduğu alanlarda değerlendirebileceğiniz modüler ofis masa sistemlerinden birisidir. Tekli çalışma masası formunun yanında ikili ve daha fazla kişinin çalışması için alan oluşturan alternatifleriyle Karem işlevsel çalışma alanları dizayn eder. Sade formu ile, kullanıcıyı çalışma esnasında rahatsız edecek ayrıntılardan arındırılmış olan Karem çalışma masaları tüm iş akışını kullanıcı etrafında organize etmektedir. Karem tekli çalışma masası hem ölçüleriyle hem de sade formuyla ofisinizde ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebileceğiniz modüler ofis mobilyalarından birisidir.

 

Teknik Bilgiler:

  1.  Karem çalışma masası 160cm*150cm*75h ölçülerindedir. 
  2. Karem masa tablası 30mm kalınlığında yonga levhadan üretilmiş olup, tüm kenarlar PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  3. Farklı renk seçenekleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 
  4. Masa ayağında metal profil ayak kullanılmıştır. 
  5. Masa yanında yüksek etajer mevcuttur. Sabir 3 çekmece modüllüdür.
  6. Masa ayağında yer ile teması önlemek amacıyla bingo ayak kullanılmıştır. 
  7. Tüm çalışma masaları 2 yıl garantilidir.

 

 

We recommend these along with this item.
Similar Items