Moya Tekli Ofis Kanepesi
Moya Tekli Ofis Kanepesi
Moya Tekli Ofis Kanepesi

Moya Tekli Ofis Kanepesi

Price : $429.91  + VAT
Vat included : $464.30

Vintage ve modern çizgilerin mükemmel uyumuyla tasarlanmış Moya ofis koltuk takımı çalışma alanlarınızın en önemli tamamlayıcı parçası olacaktır. Farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı ve estetik görünümüyle göz alıcı mekanlar tasarlayan Moya serisi tekli ofis kanepesi ve ikili ofis kanepesi seçenekleriyle de ihtiyacınıza en uygun ürünü sunmaktadır. 

Tasarımıyla modern ve vintage bir görünüm sağlayan Moya ofis kanepe takımı ofisiniz için yepyeni bir görünüm sağlayacaktır. Geleneksel tarzın günümüz tasarımıyla harmanlandığı ürün hem görünüm hemde kalite bakımından uzun yıllar değerlendirebileceğiniz bir tasarımdır. Özel dikiş yapısıyla eski görüntüsünü yansıyan kanepe metal profil ayaklarıyla günümüz trendlerini de bünyesinde barındırmaktadır. 

Moya serisi tekli ofis kanepesi ve ikili ofis kanepesi modelleriyle ihtiyacınıza en uygun tasarıma sahip olacaktır. Siyah boyalı metal ayaklarıyla özel bir görünüm sunan Moya ofis kanepesi ergonomik yapısıyla kullanıcısına estetik bir konfor alanı sunar.