Nova Ofis Yönetici Masa Takımı
Nova Ofis Yönetici Masa Takımı
Nova Ofis Yönetici Masa Takımı
Nova Ofis Yönetici Masa Takımı
Nova Ofis Yönetici Masa Takımı
Nova Ofis Yönetici Masa Takımı

Nova Ofis Yönetici Masa Takımı

Discount Rate : %20 Discount
Vat included : $991.67
Discounted : $721.21  + VAT
Vat included : $793.33

Nova Yönetici Masa Takımı, minimalist çizgileri ve lüks detaylarıyla modern bir estetik sunar. İşyerinizin çağdaş atmosferine mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

 

Nova Yönetici Masa Takımı, işyerlerinde modern bir lüksün sembolüdür. Zarif tasarımı ve yüksek işlevselliğiyle öne çıkar. Nova, minimalist çizgileriyle çağdaş bir estetik sunar. En kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu masa takımı, uzun ömürlü dayanıklılık ve şıklık sağlar. Geniş çalışma alanları, depolama seçenekleri ve entegre teknoloji çözümleri, iş akışınızı optimize etmek için tasarlanmıştır. Nova, işyerinizde güçlü bir liderlik ve prestij hissi uyandırır. Nova Yönetici Masa Takımı ile işyerinizi yeniden tanımlayın ve modern bir çalışma alanı oluşturun.

Nova serisi; metal ayaklar üzerine kurulmuş son derece sağlam bir ofis masası modelidir. Melamin ahşap yüzeyler uzun süre kullanıma uygun, çizimleye son derece dayanıklı bir malzemedir. Çalışma alanınızı görsel açıdan doğru parçalarla buluştururken uzun yıllar kullanabileceğiniz yeni nesil bir ofis masa takımına da sahip olabilirsiniz. Nova serisi makam takımları ve toplantı masası seçenekleri ile ihtiyacınız olan her alan için bütünleşmiş bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Nova yönetici masa takımı; farklı renk seçeneklerine de sahiptir.

 

 

Teknik Bilgiler: 

  • Masa Tablası: 30mm, Melamin
  • Masa Ayakları: 6*2 Metal Profil, Boyalı 
  • Masa Ölçüleri: 220*160*75h 
  • Takım İçeriği: Yönetici Masası, Yan Etajer, Dosya Dolabı ve Sehpa 
  • Etajer: 160cm Sabit, Led Aydınlatma Dahil,
  • Priz Kutusu: 1 Adet Bas-Aç Kapaklı Elektirk Kutusu 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN