Punto Yönetici Masa Takımı
Punto Yönetici Masa Takımı
Punto Yönetici Masa Takımı
Punto Yönetici Masa Takımı
Punto Yönetici Masa Takımı

Punto Yönetici Masa Takımı

Discount Rate : %20 Discount
Vat included : $1,733.33
Discounted : $1,260.61  + VAT
Vat included : $1,386.67

Bu ürünü Masko Mağazamızda inceleyebilirsiniz.

Punto yönetici masa takımı; modern ve yeni nesil yöneticiler için tasarlanmış iş dokalı ve yalın bir tasarımdır. Geniş çalışma yüzeyi ve depolama alanlaı ile yönetici masası serisi diğer ofis mobilyaları ile kolayca uyum sağlar ve kullanım rahatlığı kazandırır. 

Punto yönetici masa takımı; bugünün ofislerini yansıtan, iş odaklı ve yeni nesil çözümlerle güçlendirilmiş ofis mobilyalarıdır. Punto yönetici masası; geniş bir çalışma yüzeyine sahiptir. Ofis masası üzerinde yer alan elektik kutusu; çalışam sürsi boyunca ihtiyacınız olan tüm elektik sistemine erişim kolaylığı sağlar. Ahşap ve metal detayların bir arada kullandığı ofis masa takımı geniş depolama alanlarına da sahiptir. Kitaplık tarzında ki dosya dolabı ve masa altı etajer ilavesinde ki depolama üniteleri ile kullanıcısı için son derece geniş ve seçenekli alanlar sağlar. Punto yönetici masa takımı modern tasarımı ile yeni nesil yönetim anlayışına uygun detaylarıda sunarak yenilikçi bir görüntü sağlar. 

Teknik Özellikleri:

  1. Ofis masa takımına ait tüm ahşap bölümler 1. sınıf yonga levha üzeri melamin kaplı malzemeden üretilmiştir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. 

  2. Masa ölçüsü; 265 x 90 x 75h Dolap Ölçüsü: 250 x 50 x 160h Sehpa Ölçüsü: 90 x 60 x45hdır. Farklı ölçülerde üretim yapılmaktadır. 

  3. Masa takımına ait metal ayaklar profil ve lama olup, gofrato fırın boyalıdır. 

  4. Masa tablası üzerine yerleştirilmiş bas-ac kapaklı elektirik kutusu yer alır. Kutu içeriğinde 3 adet priz, 1 adet interner ve telefon girişleri yer almaktadır. 

  5. Fiyata Masa, masa altı etajer, dosya dolabı ve sehpa dahildir. 

  6. Tüm ofis mobilyaları modelleri 2 yıl üretim ve montaj hatalrına karşı garantilidir. 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

 

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN