Rands Danışma Bankosu

Rands Danışma Bankosu

Discount Rate : %10 Discount
Vat included : $308.33
Discounted : $251.52  + VAT
Vat included : $276.67

Rands danışma bankoları karşılama alanları için hem işlevsel hem estetik bir çözüm sunar. Kullanıcısına son derece geniş bir çalışma alanı sağlayan ürün modern tasarımı ile ziyaretçilerinize şık karşılama alanları hazırlanmanıza yardımcı olur. 

Rans danışma bankosu serisi modern ve sade tasarım çizgisi ile göze çarpan işlevsel bir üründür. Farklı formları ile farklı sayıda ki kullanıcısı için uyarlanabilen ürün tamamen iş odaklı çalışma alanları sağlar. Resepsiyon bölümleri, danışma alanları ve birim aralarında değerlendirebileceğiniz seri farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Ön paneli yüksek tasarlanan ürün kullanıcısına kişisel çalışma alanı sunarken, ziyaretçiler için işlevsel bir alan sağlar. Ofis bankosu iç bölümünde kullanıcının iş akışına uygun olarak keson yada dolap ilavesi yapılabilir. Modüler ofis mobilyaları ile daha güçlü bir yapıya sahip olan Rands serisinin diğer ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Rands ofis bankosu 180cm*80cm*110h  ölçülerindedir.
  2. Banko ön cehpesi 110h yüksekliğindedir ve ön cepheye monte kullanım alanları uygulanmaktadır. 
  3. Tüm ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiş olup, bütün kenarlar PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  4. Ürün ayaklarında yer ile teması önleyen bingo ayak kullanılmıştır. 
  5. Tüm ofis bankoları 2 yıl garantilidir. 

 

   


 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN