Rea-Eta Etajerli Ofis Çalışma Masası
Rea-Eta Etajerli Ofis Çalışma Masası
Rea-Eta Etajerli Ofis Çalışma Masası
Rea-Eta Etajerli Ofis Çalışma Masası

Rea-Eta Etajerli Ofis Çalışma Masası

Price : $392.52  + VAT
Vat included : $423.93

Rea etajerli ofis çalışma masası kullanıcısı için modern ve illevsel çözümler sunarak konforlu bir çalışma alanı sunar. Farklı renk seçenekleri ve ölçüleri ile ihtiyacınıza en uygun ofis çalışma masasına sahip olabilirsiniz.

Ofis çalışma masaları iş akışı içinde kullanıcı için konforlu ve doğru çalışma sisteminin oluşturulabilmesi için son derece önemlidir. Rea serisi modern tasarım çizgileri ile ergonomik ve kaliteli bir yapı ortaya koymaktadır. Özel tasarlanmış metal masa ayakları konik yapısıyla hafif ve minimal bir görünüm sunarken; masa taşıyıcısı olarak son derece sağlam bir zemin oluşturmaktadır. Kullanıcısı için sabit bir etajere de sahip olan çalışma masası; yan etajerinde bulunan dolap ve çekmece ilaveleri ile geniş bir depolama alanıda sunmaktadır. Farklı ölçü ve renk seçenekleri sunan Rea ofis masaları ihtiyacınıza uygun olarak optimize edilebilir.

Rea serisi; personel masaları gruplarında sahip olduğu farklı formları ile en küçük alanlarda dahi işlevsel bir çalışma alanı oluşturmanıza yardımcı olacak geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunların içerisinde yer alan Rea etajerli çalışma masası kullanıcısını çevreleyen masa ve etajer modülleri ile iş akışına uygun, motivasyonu yüksek ve üretken yapıda bir çalışma ortamı kurmanızı sağlayacaktır.

Şıklığı ve estetiği bir arada sunan Rea etajerli ofis çalışma masası, çalışma alanları için kusursuz bir görünüm sağlar. Farklı renk seçenekleri ve ölçü tercihleriniz için iletişim bölümünden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgiler:

  1. Çalışma masasında yer alan tüm ahşap bölümler 1. Sınıf melamin malzemeden üretilmiştir.
  2. Tüm ahşap bölümler 2mm kalınlığında PVC kenar bandı ile bantlanmış olup, darbelere karşı korunaklı hale getirilmiştir.
  3. Masa ayağı metal malzemeden üretilmiştir. Elostatik toz boyalıdır.
  4. Masa altında ayak ve etajer bağlantısını sağlayan teleskopik travers kullanılmaktadır.
  5. Masa yanında yer alan etajer 160cm uzunluğunda olup, sabittir. Etajerde 3 adet çekmece ve sürgü kapaklı dosya dolabı yer almaktadır.
  6. Masa önünde perde ilavesi mevcuttur, 18mm kalınlığında üretilmiştir.
  7. Masa tablası 30mm kalınlığındadır.
  8. Çalışma koltuğu masa fiyatına dahil değildir. Tüm çalışma koltuğu seçeneklerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.
  9. Tüm ürünler üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı tüm siparişlerde paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerimize aittir. Ürünlerimizin yarı demonte olarak paketlenmektedir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.