RGL-10 Regal Müdür Koltuğu
RGL-10 Regal Müdür Koltuğu
RGL-10 Regal Müdür Koltuğu
RGL-10 Regal Müdür Koltuğu

RGL-10 Regal Müdür Koltuğu

Price : $290.00  + VAT
Vat included : $319.00

Ergonomik ve konforlu yapısının yanında Regal müdür koltuğu ; yönetim alanlarında ki güçlü ve kararlı duruşu yansıtacak detayarla tasarlanmıştır. Farklı bir çok noktada ayarlanabilen mekanizmaları sayesinde oturma şeklinizi destekler ve uzun çalışma saatlerinde bile konforlu bir duruş pozisyonu sağlar. Farklı renk ve döşeme seçenekleriyle beraber Regal serisi, ofis içerisinde tüm çalışma alanlarında değerlendirebileceğiniz opsiyonlara da sahiptir. 

Yönetim alanında farklı, kararlı ve güçlü duruşu ile Regal serisi bambaşka bir ofis görünümü sunmak için tasarlandı. Geliştirilmiş ergonomik sırt fontu ve keskin çizgileri ile yeni nesil çalışma mekanlarında ki disiplini destekleyen Regal müdür koltuğu konforlu yapısıyla da diğerlerinden farklı bir yapı sunmaktadır. Kullanıcısına oturum rahatlığı açısından farklı alternatifler sağlayan ürün, ergonomik yapısıyla çalışma saatleri boyunca ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlar. Özel air file sırt döşemesi nefes alabilen yapısı sayesinde uzun oturum saatlerinde bile rahatsızlık hissi vermeden motivasyonu yüksek çalışma mekanları sunmaktadır.

Çalışma alanı içinde konumlandırılan büro koltukları modelleri kullanıcısının çalışma formunu detseklemek, rahat bir alan sunarak iş akışını bozmadan en iyi çalışma deneyimini sunamk için tasarlanmıştır. Regal serisinde yer alan mutitilt mekanizma sayesinde ofis koltuğu üzerinde hem sırt fontu hem oturum fontunun dilediğiniz konumda ayarlayabilir, sabitleyebilirsiniz. Bel ve başlık desteği ile ergonomik bir yapı sunan Regal müdür koltuğu aynı zamanda kol ayarı da yer almaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN