Ferre Personel Koltuğu
Ferre Personel Koltuğu

Ferre Personel Koltuğu

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

FİYAT SORUNUZ

 

 

Çalışma alanları için geliştirilmiş Ferre Personel Koltuğu kullanıcısının oturum şekline uyum sağlayan tam ergonomik ofis koltukları tasarımlarından birisidir. 

Bu ürünü Masko Mağazamızda inceleyebilirsiniz.

Ferre Personel Koltuğu oturum ve sırt bölümü kullanıcıların fizyolojik ve anatomik yapısı dikkate alınarak tasarlanmıştır. Tam ergonomik bir kullanım rahatlığı sunan Ferre serisi en sağlıklı oturum şeklini sağlar. Uzun çalışma saatlerinde bile rahat ve zinde hissedebilirsiniz. Monoblok yapısıyla modern bir görünüm sağlayan müdür koltuğu özel dikişleri ile farkını yansıtmaktadır. Tüm kasası metal olan Ferre kaliteli bir yapıya sahiptir. 

 

Teknik Bilgiler: 

  1. Ferre Personel koltuğu oturumunda 6cm kalınlığında dökme sünger kullanılmıştır.
  2. Koltukta ithal amortisör mevcuttur. Aşağı yukarı ayarı yapılabilir ve istenilen noktada sabitlenebilir.
  3. Koltuk ayaklarında krom konik ayak kullanılmıştır. 
  4. Tam ergonomik yapıya sahiptir. 
  5. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Değişiklik talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 
  6. Tüm ofis koltukları 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.