Gozo Plastik Sandalyeler
Gozo Plastik Sandalyeler
Gozo Plastik Sandalyeler
Gozo Plastik Sandalyeler
Gozo Plastik Sandalyeler

Gozo Plastik Sandalyeler

Fiyat : $65.42  + KDV
KDV Dahil : $70.65

Gozo plastik sandalye hafif ve sağlam yapısıyla dış ve iç mekan dekorasyonunda kullanabileceğiniz yeni bir üründür. 12 Farklı renk seçeneği ile dilediğiniz renk kombinasyonunu tasarlayabilirsiniz

 

Ürün Kodu: Gozo Sandalye

Gozo plastik sandalye 12 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına farklı alternatifler yaratabilme şansı sunmaktadır. Tamamen orijinal polipropilen kullanılarak gaz enjeksiyon üretim tekniği kullanılarak üretilmiştir ve insan sağlığını olumsuz etkileyen madde içermez. Hafif yapısı ve kolay istiflenme özelliği ile oldukça rahat kullanıma sahiptir. Gozo plastik sandalye yüzeyinde ahşap doku hissi yaratılmıştır. 

 

Teknik Bilgiler: 

  1. Gozo sandalye ölçüleri 49*54*90h Ağırlık: 3.90kg
  2. Gozo sandalye tamamen polipropilen malzemede üretilmiştir. 
  3. Sandalye monoblok üretilmiş olup 6 adet üst üste istiflenebilir. 
  4. 12 farklı renk seçeneğine sahiptir. Renk tercihlerinizi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilirsiniz. 
  5. Tüm plastik sandalye modelleri 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.