İCON ŞEF KOLTUĞU
İCON ŞEF KOLTUĞU

İcon Şef Koltuğu

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

FİYAT SORUNUZ

 

İcon şef koltuğu özel döşemesi ile insan anatomisine uyumlu bir yapıya sahiptir ve kullanıcısı için en rahat çalışma alanını oluşturur. Farklı renk ve formları ile ofisiniz de ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebilirsiniz. 

İcon ofis koltuğu serisi modern tasarımı ile çalışma alanınıza modern ve estetik bir görünüm kazandıracaktır. Özel döşemesi insan anatomisine en uygun oturma düzenine sahiptir. İthal amortisör eklentileri ile fonksiyonel hale gelen ürün kullanıcının çalışma şekline en uygun pozisyonda ayarlanabilir ve sabitlenebilir. Yönetici koltuğu, çalışma koltuğu ve toplantı koltuğu seçenekleri ile ofisiniz de ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebilir, uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. 

 

Teknik Bilgiler: 

  1. İcon Şef Koltuğu özel döşemesi ile insan anatomisine en uygun çalışma düzenini oluşturur. 
  2. Koltuk tamamen metal kasadan üretilmiştir. 
  3. İthal farklı mekanizmaya sahiptir. Aşağı-yukarı ayarı yapılabilir ve istenilen noktada sabitlenebilir.
  4. Koltuğun sırt ve oturum bölümünde 6cm kalınlığında dökme sünger kullanılmış olup suni deri ile kaplanmıştır. 
  5. Koltukta krom konik ayak kullanılmıştır.
  6. Tüm ofis koltukları 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.