Leonardo Şef Koltuğu
Leonardo Şef Koltuğu
Leonardo Şef Koltuğu

Leonardo Şef Koltuğu

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

FİYAT SORUNUZ

 

Ara yöneticiler için geliştirilmiş Leonardo şef koltuğu klasik ve modern tasarım çizgileri ile her alana uyum sağlayabilecek ergonomik bir üründür. 

Leonardo Şef Koltuğu klasik ve modern detayların yer aldığı ofis koltuk modellerinden birisidir. İnsan anatomisine tam uyumlu yapısıyla sağlıklı bir oturma düzeni oluşturur. Kaliteli yapısı ve fonksiyonel detayları ile bugünün en güçlü tasarımlarından bir tanesidir. Koltukta bulunan ithal mekanizmalarla oturum şeklinize en uyumlu konumlandırmayı yapabilir, rahat bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Leonardo Şef Koltuğu oturumunda 6cm kalınlığında dökme sünger kullanılmıştır.
  2. Koltukta ithal amortisör mevcuttur. Aşağı yukarı ayarı yapılabilir ve istenilen noktada sabitlenebilir.
  3. Koltuk ayaklarında krom konik ayak kullanılmıştır. 
  4. Tam ergonomik yapıya sahiptir. 
  5. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Değişiklik talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 
  6. Tüm ofis koltukları 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür.

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.