Octa Bahçe Sandalyesi
Octa Bahçe Sandalyesi
Octa Bahçe Sandalyesi
Octa Bahçe Sandalyesi
Octa Bahçe Sandalyesi

Octa Bahçe Sandalyesi

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

FİYAT SORUNUZ

 

Octa bahçe sandalyesi eşsiz tasarımı ve şık görünümü ile bahçe dekorasyonu için tasarlanmış yeni bir üründür. Hafif yapısı ve istiflenme özelliği ile kullanımı oldukça kolaydır. 

Örgü deseni, rattan görünümü ve yumuşak çizgisiyle Octa bahçe sandalyesi; bahçe dekorasyonunuz için eşsiz bir görünüm sağlar. Plastik malzemesi hem hafif hem de dış mekan mobilyası olarak rahat bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 12 farklı renk seçeneği ile Octa sandalye farklı bir uygulama için oldukça fazla seçeneğe sahiptir. 

Octa bahçe sandalyesi; enjeksiyon kalıplama ile cam elyaf katkılı polipropilenden üretilmiştir. Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygundur. Ayrıca tek parça yapısıyla kolay istiflenebilir.

 

Teknik Bilgiler:

  1. Octa bahçe sandalyesi ölçü bilgileri; 56.2*60*81.5h Ağırlık: 4.62kg
  2. Cam elyaf ve UV katkılı plastik malzemeden üretilmiştir. 
  3. 12 farklı renk seçeneği mevcuttur. Renk tercihlerinizi iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize bağlanarak bildirebilirsiniz. 
  4. Kolay istiflenebilir, plastik yapısıyla dış mekan kullanımına uygundur. 
  5. Tüm bahçe mobilyaları modelleri 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.