RUBİK BEKLEME KOLTUKLARI
RUBİK BEKLEME KOLTUKLARI
RUBİK BEKLEME KOLTUKLARI

Rubik Bekleme Koltukları

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : $0.00

FİYAT SORUNUZ

 

Rubik 10 kişilik bekleme koltuğu modüler yapısı ile ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebileceğiniz yeni nesil ofis mobilyaları modellerinden birisidir. Farklı formlarda etkileyici bekleme alanları oluşturabilirsiniz. 

Rubik bekleme koltukları modüler yapısı ile bir çok farklı formda kullanabileceğiniz, ihtiyacınız olan her alan özel çözümler üretebileceğiniz aynı zamanda konforlu oturma birimleri oluşturabileceğiniz işlevsel bir üründür. Poliüretan malzemeden tasarlanmış olan koltuk gövdesi her bir parçasıyla uyum saplar ve farklı kombinasyonlar kurmanıza olana tanır. Hastane, otel ve resepsiyon gibi bekleme alanlarının yoğun kullanıldığı bölümlerde firmanızın ortak alanlarında değerlendirebileceğiniz ürün etkileyici alanlar tasarlar. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Rubik bekleme koltuğu serisi modüler parçalardan oluşmaktadır.
  2. Koltuk kombinasyonu 8 kişiliktir ve orta kısımda gazetelik bulunmaktadır. 
  3. Gazetelik kısmı 1. sınıf yonga levhadan üretilmiş olup, tüm kenarlar PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. 
  4. Koltuk poliüretan süngerden tasarlanmış olup kumaş kaplamalıdır. Renk ve kumaş dokusu opsiyoneldir değişiklik talepleriniz için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. 
  5. Koltuk ayaklarında metal boyalı ayak kullanılmıştır. 
  6. Tüm bekleme koltukları 2 yıl garantilidir. 
  7. Ürün Kodu: RBK-04-108

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
rubik,