Specto Plastik Sandalye
Specto Plastik Sandalye
Specto Plastik Sandalye
Specto Plastik Sandalye
Specto Plastik Sandalye

Specto Plastik Sandalye

Fiyat : $55.14  + KDV
KDV Dahil : $59.55

İç ve dış mekan kullanımına uygun Specto plastik sandalye düz tasarımı ve 10 farklı renk seçeneği ile farklı kombinasyonlar oluşturabileceğiniz kullanışlı sandalye modellerinden birisidir. 

 

Ürün Kodu: Specto 

Specto plastik sandalye; yemekhane, bahçe, cafe ve tüm dış mekanlarda kullanabileceğiniz modern bir tasarımdır. 3 farklı formda tasarlanmıştır. Kolçaksız sandalye formu ile Specto rahatlıkla istiflenebilir ve mekan içerisinde az yer kaplar. Hafif ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteye sahiptir. PP hammadde ve cam elyaf katkılı gaz enjeksiyon teknolojisiyle üretilmiştir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen madde içermez. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Specto plastik sandalye ölçüleri : 42*45*80h Ağırlık: 2.90kg
  2. Ürün PP hammaddeden üretilmiş olup, insan sağlığına zararlı madde içermez. 
  3. Sandalyede kolçak mevcut değildir. 
  4. Sandalye ayaklarında kaymayı önleyici PVC tıpa mevcuttur. 
  5. Ürün 10 farklı renkte üretilmiştir. 
  6. Tüm plastik sandalyeler üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. 

 

Önemli Bilgi:  İstanbul dışı / Yut dışı siparişleri için ambalaj ve paketleme giderleri firmamıza ait olup, nakliye ve montaj müşterilerime aittir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin teslim süresi 15 iş günüdür. 

Anka Ofis Mobilyaları gerekli gördüğü zamanlarda ürün kataloğu ve web sitesin de yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla teknik aksam ve bağlantı elemanlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.